Little trip thru the net II

Zinu, zinu, ka daudzi jau to būs pamanījuši, bet tomēr, priekš tiem, kas vēl nav paguvuši, domāju, ka tas būs ļoti interesants skatāmais: Kā tiek retušētas bildes žurnālu vākiem. Attiecībā uz šo tikai gribētu iebilst, ka man nav nekāda sakara ar to, kāpēc īstenībā tajā lapā kaut kas tāds ir publicēts un man ir pilnīgi neitrāla attieksme pret to.

Vienmēr esmu bijis sajūsmā par SVG iespējām, bet tiklīdz Firefox 1.5 versija sāka sakarīgi to visu atbalstīt (IE visu laiku vajadzēja instalēt papildus spraudni), esmu vienkārši šokā, cik tas var būt noderīgs. Kaut vai, piemēram, nosūtot kādu vektorgrafiku klientam apstiprināšanai, vienkārši pietiek ar to, ka iemet no Illustratora failu iekš web’a un viss ir kārtībā. Bet nu kaut ko tādu es vēl nebiju gaidījis. Galvenais, ka man nav ne jausmas, kā lai kaut ko tādu panāk Ilustratorā bez mokoša un gana ilgstoša darba. Iesaku pamēģināt ar savām bildēm, rezultāts ir vienkārši satriecošs.
Lielisks amerikāņu laikrakstu dizaineres raksts par to, kā izvietot vairāk informācijas avīzes pirmajā lapā. Domāju, ka būs noderīgs tiem, kas pašlaik mokās diskusijās ar saviem redaktoriem. Protams, varēja būt vairāk un varbūt kādam daudz kas šķitīs nesaprotams, bet tomēr, tas ir tā vērts.

Piebilde. Ik pa laikam atjaunoju, pareizāk sakot, papildinu to sleju, kas atrodas labajā pusē. Tā kā tur arī vēl daudz kas interesants, ko apskatīties.

Ja nu kāds ir ticis pie DIY—Design It Yourself un How to Be a Graphic Designer, without Losing Your Soul grāmatām, ar lielāko prieku uzklausītu viedokli.