Par mani

Ar ģimeni.
Ar ģimeni Latgalē.

Mans vārds ir Sergejs Bižāns aka Mr.Serge aka Sergio. Kopš neatminamiem laikiem darbojos ar drukas lietām un vizuālo komunikāciju. Esmu absolūti traks uz tādām lietām kā avīžu dizains un datu vizualizācija. Kaut arī tagad arvien vairāk darbi ir saistīti ar digitāliem izstrādājumiem, sirds dziļumos vismīļākie vienmēr ir bijuši drukai paredzētie. Aiz muguras ir dizaina izveide vai pārstrāde desmitiem avīžu, pāris žurnāliem, vilciena sastāvam ar citiem drukas darbiem un pāris kravas lidmašīnas digitālo izstrādājumu.

Mani īsie vārstojumi labāk skatāmi tviterī @mrserge vai arī lokālajā tvitera ierakstu arhīvā (ar aizdomu ēnu, bet vajadzētu reizi dienā atjaunoties).

Ja ir ko man teikt vai piedāvāt, raksti e-pastu box@mrserge.lv. Ja man būs ko teikt vai piedāvāt, es atbildēšu. Ja pateikt gribās maz, iemet komentāru tepat lapas apakšā.

Gadsimta sākumā dibināju un vadīju kultūras portālu SV.LV (tagad gan tikai kā fotoarhīvs stāv). Ap to pašu laiku sāku aktīvi darboties ar mūziķu menedžmentu. Ir sanācis (un vēl joprojām izdodas) darboties ar pilsētas svētku, lielāku un mazāku festivālu, koncerttūru un individuālu koncertu organizēšanu, klubu un krogu kultūras repertuāra plānošanu un citām trakām lietām.

Ar domubiedriem atvērām kafejnīcu Leningrad, kam saimnieks esmu arī tagad. Brīvajos brīžos aizraujos ar koncertfotogrāfiju, interneta un drukāto lietu projektu vadīšanu vai pārraudzīšanu un dažkārt, kad pavisam ko darīt, arī pārtikas veikalu bukletu maketēšanu un svešu infografiku pārtaisīšanu.

Sergejs Bižāns aka Mr. Serge cafe Leningrad t-kreklā.
Cafe Leningrad t-kreklā.

7 domas par “Par mani”

 1. sveiki, vai var piebiedroties tipogrāfiju sarakstam jūsu mājas lapā?
  kā pašiem ar poligrāfijas projektiem – kur drukājaties?
  ar cieņu,
  igors

 2. Gribētos zināt tavu viedokli par jau thesixtyone.com

  savā laikā to iepazinu caur tavu blogu, patreiz liekas, ka ir izdarīta pašnāvība, cik palasīju apkārt forumos grupiņas meklē citas vietas kur tusēt, vis tik krasi izmainīts, dziesma atdodiet veco t61 kāpj topos utt

 3. Es lietoju thesixtyone.com tikai gadījumos, kad man pavisam nav būtiski, ko es klausos, jo ikdienā tas tomēr ir pārlieku sarežģīti uztaisīts, lai atlasītu mūziku, ko vēlies klausīties. Vienīgais labums ir tāds, ka kopš laikiem, kad es sāku lietot šo servisu, tajā ir parādījies stipri daudz vairāk mūzikas un, līdz ar to, nav sarūgtinājums par to, ka dziesmas sāk atkārtoties. Es ceru drīzumā pabeigt rakstu par vienu pavisam jaunu servisu, kas ļoti patiks jaunajām grupām un producentiem.

 4. Labs blogs, laba lasāmviela! Pa retam izmanotju arī krāsu pārejas ģeneratoru! Paldies!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *