2017. gada kalendārs plānotājiem–ķēpātājiem

mrserge.lv kalendārs plānotājiem–ķēpātājiem darbībā.
mrserge.lv kalendārs plānotājiem–ķēpātājiem darbībā.

Ir klāt tas skaistais un burvīgais laiks, kad «The weather outside is frightful» skan ne tikai lielveikalos, benzīntankos, bērnudārzos un suņu pastaigu laukumos, bet arī sapņos. Un te nu es sapratu, ka šogad esmu negodīgi atstājis jūs bez Ziemassvētku dāvanām.

Šis ir jau devītais gads, kopš mrserge.lv blogā publicēju izdari-pats-savām-ķepiņām kalendāru nākamajam gadam.

Kalendārs ir radīts cilvēkiem, kuriem svarīgs ir katrs kvadrātcentimetrs sev apkārt un viņi nav aizmirsuši, kas ir pildspalva un zīmulis. Tas satur tikai svarīgākās lietas: datumus mēneša skatā, nedēļu numurus, valsts noteiktos oficiālos svētkus un brīvdienas 2017. gadā, pilnmēness fāzes iestāšanos Rīgā un ļoti daudz brīvas vietas, kur zīmēt, rakstīt un plānot. Nekādu kaķīšu, nekādu dabas skatu, nekādu vārdadienu.

Mr. Serge 2017. gada kalendārs plānotājiem–ķēpātājiem.
Mr. Serge 2017. gada kalendārs plānotājiem–ķēpātājiem.

Mr. Serge 2017. gada kalendāra makets ir A formātā un ir brīvi drukājams gan A4, gan A1 formātā. Pēc pieredzes, visērtākais izrādījās A2 formāts, kuru pēc tam iesien spirālē. Tad to var lietot gan uz galda, gan arī piekarināt pie sienas, kad uz galda tas traucē. Izdrukāt 13 lapaspuses var mājās vai ofisā. Tad atliek vien sašūt lapas. Padoms: nedrukā uz stipri krītota un kalandrēta papīra (spīdīga), savukārt sašūt vari aiznest uz jebkuru kopēšanas salonu.

Kalendārs pieejams divos veidos. PDF (tūlītējai drukai) un IDML (maketēšanas frīkiem):

mrserge.lv 2017. gada kalendārs (PDF)

mrserge.lv 2017. gada kalendārs (RAR arhīvs ar IDML + pielikumi)

Kalendāru drīkst drukāt, pārsūtīt, pārtaisīt, adaptēt. To nevar zagt, jo nevar nozagt to, ko dodu bez maksas. Divi lūgumi: izmantojot atsaukties uz blogu un ziņot šī raksta komentāros, ja pamanīta kāda kļūda. Protams, man būtu arī ļoti jauki zināt, kur kalendārs tiek izmantots.

Interesantas muļķības par 2017. gadu

Divi mēneši 2017. gadā beigsies ar svētdienu un tā nu tas sanāk, ka arī gads beigsies svētdien. Tā kā sūkstēties par iešanu darbā 2. janvārī mēs varēsim divus gadus no vietas. Jau šobrīd ir oficiāli zināma viena pārceltā brīvdiena, kas būs 20. novembrī, jo 18. novembris iekrīt sestdienā. Bet ierēdņi vēl plāno valsts un pašvaldības iestādēm 5. maiju arī pasludināt par brīvdienu, pārceļot to uz 13. maiju. Lieldienas 2017. gadā atkal būs man daudz pieņemamākajā aprīlī, savukārt Jāņus svinēsim tikai trīs dienas.

Priecīgus visiem Ziemas saulgriežus. Nākamajā gadā novēlu jums homeopātiski daudz raižu, no glutēna brīvas galvas un domas, veselīgu attieksmi pret kritiku un kritisku attieksmi pret ziņām.

—Do you really think you can stop us Mr.Cowboy?
—Well, Yippie-Ki-Yay MotherFucker!

Papildinājums 22. decembrī. Ozolnieku vidusskolā (kur, starp citu, es pats esmu uzsācis skolas gaitas) ir superīgs darbmācības pasniedzējs Dainis Šantars aka cyxob. Viņš ir viens no mana kalendāra ikgadējajiem patērētājiem un šogad kopā ar skolēniem uztaisījis ķēpātāju kalendāra bilžaino versiju (PDF, 15 MB). Nu un pie reizes viņš arī atsūtīja, kā lietojās 2016. gada kalendārs.

mrserge.lv kalendārs plānotājiem–ķēpātājiem Ozolnieku vidusskolā.
mrserge.lv kalendārs plānotājiem–ķēpātājiem Ozolnieku vidusskolā.

20 doma par “2017. gada kalendārs plānotājiem–ķēpātājiem”

 1. Kāpēc pilnmmēness Tev ir “svarīga informācija”? Tas tak tāpat kā homeopātija.

 2. Kalendāros vērtīga lieta būtu atzīme, kad ir jākar karogs – ar bantēm vai bez bantēm, jo municipāļi mēdz piekasīties, ja ir nepareizais noformējums. Tiem, kam ir sētnieks, kas to izdara, ir poh**, bet ir pietiekoši daudz tādu, kam pašiem tas ir jāveic. ;-)

 3. Diduli. Tieši tāpēc tev ir piešķirts dafiga brīvas vietas uz papīra, divas rokas un rakstāmrīki. Izpaudies! Karogu karināšana dažādās pašvaldībās var atšķirties un ir kaudze cilvēku, kuriem uz to vispār ir perpendikulāri.

 4. Es gan STIPRI PIEKRISTU Dibuli! Jo man, kā privāt mājas īpašniekam, tas ir ĻOTI svarīgi! PLEASE UPDATE savu kalendāru un atmaskas ka var atšķirties ir liekas, jo tas ir valstiski nozīmīgs pasākums nevis – iegribas! Ķipa Imanta pacēļ karogus maximas sabrukšanas dienā???? muma ir kaut kāds štatu režīms kā amerikā?!?! Varbūt vari nosaukt piemērus, kad Cēsīm nav jāizkar karogi, bet Liepājā ir jāizkar karogi? WTF! Mr. Serge flag Fail :)

 5. Tas ir ļoti vnk izdarāms… karodziņš+ sēru lentīte aka AIDS lentīte tikai melna!

 6. es savu dzerstiņu laiku – zinu bez pilnmēnes kalendārā

 7. Ideja vnk superīga!
  Liels paldies par kalendāru – izmantoju jau otro gadu!
  Karinu ar megnētiem pie ledusskapja pa lapām, jo parasts kalendārs man neturas :)
  Vietas gana daudz, lai ierakstītu/atzīmētu visu sev nepieciešamo.

 8. Martā un oktobrī. Vai tad pulkstenis nav jāgriež naktī no sestdienas uz svētdienu? Jums ir ierakstīts pirmdienā.

 9. Acīgā Baiba. Paldies. Kaut kādā brīdī nojuka un uz nākamo dienu pārlēcu. Izlabots abos datumos.

 10. Tikko izdrukāju atlikušos gada mēnešus!
  Kopš uzņēmums, kurā strādāju, ir divkāršojis (reizēm sajūta, ka desmitkāršojis) apgriezienus, rodas nepieciešamība pēc ķēp-plānotāja uz sienas pie darbagalda!

  * Mākslinieks, kurš dzer tikai kafiju un kura bilde karājas Ļē

 11. Uztaisiet man arī 2018. gadam!:D:D Man ir tik saķēpāts kalendārs jau!:D

Komentāri ir slēgti.