Problēmas ar korektiem datiem no Google Analytics

16. augustā padevos vispārējai eletrifikācijai googolizācijai un uzliku Google Analytics kodu savā blogā. Tagad mokos jautājumiem, jo nesaprotu, kāpēc mana statistika ir kaut kāda absurda tam, ko tas Google man te rāda.

Pirmkārt — Google uzskata, ka man ir 2–6 apmeklētāji dienā. Tādā gadījumā es nesaprotu, kā var būt tā, piemēram, ka katru manu ierakstu publicēšanas dienā apskata vismaz 19 cilvēki no Nekur.lv vien, mana Mint statistika uzrāda pavisam citus skaitļus, bet TextAds servisa statistika — vairākus simtu baneru skatījumu dienā pat vismazāk apmeklētās dienās? Vēl klāt nāk arī FeedBurner statistika par apmeklējumiem no RSS barotnes — dati par 22. augustu: 55 subscribers (tie, kas pierakstījušies barotnei), 148 reach (tie, kas atnākuši uz lapu no barotnes).

Es vēl saprastu, ja man pašam nebūtu ko darīt un es visās iespējamās vietās klikšķinātu un skatītos savu blogu, lai tikai palielinātu kaut kur kaut kādus klikšķus.

Ja es raugos uz to pašu TextAds, tad man šis skaitlis būtu daudz nozīmīgāks, jo tur paralēli arī naudiņa nāk no tā pasākuma, savukārt tas Google Analytics mani interesēja tikai tāpēc, lai pievienotos tam jaunajam latviešu krāniņu mērīšanas statistikas agregātam. Tagad, kad redzu, ka man Google Analytics rāda statistiku, kas ir pilnīgi neloģiska un neiespējama, es neredzu pamatojumu, lai es to darītu.

Ja kāds gudrais sarkanačaino cilts loceklis var paskaidrot, kas ir par vainu nekorektiem datiem un kā to salabot, būšu ļoti pateicīgs.

6 domas par “Problēmas ar korektiem datiem no Google Analytics”

 1. nu pirmkārt – divburtu domēns, kas savukārt eksplorera gļuka dēļ pazudina daļu šī pārlūka apmeklētāju, otrs moments, kas varētu būt lielāks problēmu cēlonis ir tas, ka tev kodā gūgles analītiķis ir ielikts divreiz – vienreiz caur kaut kādu wp pluginu, otrreiz lapas apakšā…

 2. Es esmu nācis pie pārliecības, ka GA ir sūds.
  Salīdzinot ar Statscounter.com PRO edition, GA man konstanti uzrāda par vismaz 20% mazāk unikālo apmeklētāju.
  A es taču iekš Statscounter viņus visus redzu..

 3. Cik skaitītāju tik dažādu rādījumu. Cilvēki lieto dažāda veida bloķētājus (piem. AdBlock Plus), kas bloķē arī daudzus skaitītājus … Kaut vai tos pašus TextAds utt …

 4. Paldies ramuun, par to, ka pamanīji, ka divas reizes ir tas kods. Izrādās, man te bija kaut kāds spraudnis uzstādīts, kas saucas «Google Analyticator», iespējams, ka vaina bija viņā.
  Tagad atslēdzu viņu un skatīšos, kas notiksies tālāk.
  Paldies arī Jeremy un Bytec — jūsu padomi arī tiks ņemti vērā.

 5. GA ir mesls, ari man iepriekseja darba bija problemas ar vinju un ari salidzinosi uzradija mazak apmekletajus, neka lapa esosa statistikas sistema phlogger vai kada no reitingu sistemam (puls, top utt).

 6. :) nu jā ar IE tā tur jau ir, ka gļuka dēļ zūd…
  Bet iesaku izmantot kādu lokālu PHP rindiņu, ieraksta visu, kas notiek tavā lapā. Man tāds kodiņš lapā uzrāda par 2x lielāku unique apmeklētāju nekā GA.

  PS statistiku var tač nolasīt arī no log faila

Komentāri ir slēgti.