Leta Video lapa un tās lietošana

Atkal jau mēģināju iebraukt augstajās tehnoloģijās, bakstoties gar Twitter (vēl joprojām nesaprotu, kas tur jādara, lai gan e–pastu, gan tālruņa numuru tiešām verificētu). Nonācu līdz TomsLV ierakstam par Leta Video kārtējo sižetu par AKKA/LAA. Iegāju Leta Video mājaslapā, lai to noskatītos un nodomāju: «Cik labi, ka ikdienā man šī lapa nav jālieto». Vai pavisam nedaudz, nu tiešām, mazdrusciņ kaut vai nevarēja piestrādāt. Kaut vai lūk šitik (10 minūtes iekš Photoshop, izmantojot lapas ekrānšāviņu un vecās mapēs atrasto logo).

Leta Video mājaslapa - neliels rimeiks
Leta Video mājaslapa - neliels rimeiks

Es nesaku, ka šis ir izcili, bet toties pārskatāmi. Un acis veras uz video, nevis uz galveni. Jo video tik tiešām ar katru dienu kļūst arvien labāki un labāki!

4 domas par “Leta Video lapa un tās lietošana”

  1. Lieku roku uz sirds. Saku, ka atšķirības pirmajā mirklī nesaskatīju, tikai sākot pētīt, kas starp šo bildi un mājas lapu ir atšķirīgs. Pieļauju domu, parastam lietotājam pamanīt atšķirības būs vēl grūtāk.

  2. Parastam lietotājam atšķirība nav jāsaskata. Lietojamības atšķirībām ir jābūt zemapziņas līmenī, lietotājam ir jājūtas komfortablāk. Tas arī ir tas, ko es gribēju parādīt — atšķirība nav milzīga, bet vērā ņemama no lietotāja viedokļa.

  3. Es tev tā pa kluso pačukstēšu, ka LETA Video lapas redizains ir par 95% gatavs :)

Komentāri ir slēgti.