Pencil Project — vēsam darbam ar formām

Droši vien es nebūšu vienīgais, kuram ik pa laiciņam ir nepieciešamība kaut kur kādu bilžuku ar ievades lauku, apstiprināšanas pogu, radio pogu un citiem verķiem. Līdz šim izmantoju divas metodes:

  1. uztaisam kaut ko fiksi iekš HTML, nokopējam ekrānu, iemetam Photoshop/Illustrator/whatever.
  2. uzzīmējam katru atsevišķu objektu Illustrator un tad ķidājam, kā mums vajag.

Problēma rodas iekš fakta, ka bieži vien dažus no elementiem nevar pastaipīt kā vajag, kādu brītiņu nepamokoties, citkārt tev vienkārši nav iespēja no galvas atcerēties, kā tam elementam būtu jāizskatās, bet steidzami vajag. Un pavisam dažreiz tev vienkārši ir slinkums. Un tieši slinkajiem ir radītas zāles.

Pencil project logo

Štelle ir sasodīti forša un vienkārša. Man tas atgādina laikus, kad vidusskolā sastapos ar Visual Basic un vēlāk jau Delphi programmēšanas rīkiem. Tikpat vienkāši, tikai papildus tam visam, un tagad, mutes vaļā — tas ir pārlūkprogrammas Firefox spraudnis un pēc uzstādīšanas ir atrodams Tools -> Pencil Skeching…

Jā jā, es arī biju uz pakaļas.

Papildus tam, visu var forši eksportēt PNG formātā, pat vairāku lapaspušu variantā.

prioritātes alko

Adresīte, ko atceramies tagad uz ilgāku laiku: http://www.evolus.vn/Pencil/

3 domas par “Pencil Project — vēsam darbam ar formām”

  1. Nu jā, bet ar šo bibliotēku ir tāda problēma, ka elementi ir pašrocīgi jāstaipa, un tas nav ok. Gadījumā ar Pencil Project visus elementus var sataisīt uzreiz tik lielus, cik vien vajag, fonā pametot bildi ar pamata maketu.

  2. jā, bet pūles diezgan minimālas. kā plusu saskatu to, ka pieejami GUI elementi no vairākām os (xp, vista, tīģeris) un dažādiem pārlūkiem.

Komentāri ir slēgti.