DNB bankas klientu serviss — respekts no sirds

Es principiāli esmu ārkārtīgi piekasīgs lielajām institūcijām, ar kurām man ikdienā ir jāstrādā. Gan bankas, gan mobilo un interneta pakalpojumu sniedzēji, arī valsts un pašvaldību institūcijas. Visi cieš vairāk vai mazāk no manas panikas par šo organizāciju sagādātajām problēmām. 25. oktobrī par mana publiskā sašutuma upuri, ja tā varētu teikt, kļuva DNB banka, kas sačakarēja manu pēcpusdienu ar to, ka bez brīdināšanas darbadienas noslēgumā izdomāja pārtraukt internetbankas darbību. Lieki teikt, ka tas notika brīdī, kad es, visu dienu mēģinot saņemties, beidzot biju piesēdies pie pavadzīmēm, kuras vajadzēja apmaksāt vakar.

Atradu Facebook DNB bankas lapu un izkliedzu savu sāpi tur.

Sarakste ar DNB banku Facebook lapā

 

Un tavu brīnumu! Šodien pienāk ziņa e-pastā, bankas Facebook lapā arī tiek publicēta informācija un pat īsziņu atsūtīja uz telefonu.

DNB bankas atvainošanās vēstule par pārtraukumiem internetbankas darbībā.

 

Visdziļākais respekts un uvažuha — tās ir īstas rūpes par saviem klientiem un bankas Facebook konta apkalpotāja sajēga par to, ko viņš/viņa dara un kāpēc. Ļoti vēlētos, lai ar šādu attieksmi Latvijā varētu lepoties arī tādi sociālo tīklu profili kā Samsung, Latvijas Dzelzceļš, Interneta Pasaule un vēl daži, kas problēmas ir spējuši identificēt, atvainoties par sagādātajām neērtībām, bet atstāt visu tieši tāpat, kā tas ir bijis pirms tam — klientam nepieņemamā veidā.

2 domas par “DNB bankas klientu serviss — respekts no sirds”

  1. Nu vispār Swedbank jau sen informē par sistēmu uzlabojumiem un īslaicīgajiem traucējumiem, un tie parasti notiek naktīs :) Es gan vairs neatceros, kur, vienkārši atceros, ka tādi ziņojumi bija. Arī Lattelecom vienmēr sūta e-pastu.

  2. Šai gadījumā runa nav par to, vai kāds cits to jau dara vai nedara. Runa ir par to, ka sūdzībai sociālajā tīklā tika pievērsta tūlītēja uzmanība un tā tikai atrisināta. Swedbank es kā klients pāris gadus atpakaļ arī daudz ko prasīju, bet tā arī nesagaidīju labojumus lietām, kas mani patiesi uztrauc. Un, ja tu zini, ka naktīs pastāvīgi notiek sistēmas labojumi, tas vēl nenozīmē, ka Swedbank ar kaut ko ir laba. DNB man šāds sistēmas labojums pirmo reizi pagadījās trīs gadu laikā.

Komentāri ir slēgti.