lolitasvirtuve.lv

Lolita ir sākusi rakstīt savu blogu. Pamatā būšot tikai un vienīgi par virtuves ēverģēlībām, kuras man ir iespēja izbaudīt.

Gatavot man vienmēr ir paticis. Pēc iespējas vienmēr cenšos gatavot ko jaunu, lai pašai interesanti un ēdājiem arī. Te gan jāpiebilst, ka ēdāji ne vienmēr priecējas par maniem eksperimentiem. Panākumi ir bijuši dažādi – reiz bija interesanti rīsu papīra rullīši, kur vienīgā garša, ko varēja nojaust bija etiķis, hmm… Paldies Sergejam par izturību un godīgiem komentāriem. Reizēm gan šķiet, ka viņš ir pārāk kritisks, bet jebkurā gadījumā – paldies viņam un, starp citu, visus manus eksperimentus ir pārdzīvojis bez sekām, arī rīsu papīra rullīšus :). Nu jau arī dēls, kopš ēd pieaugušo pārtiku, ir kļuvis par manu eksperimentu upuri. Ko darīt, vecākus jau neizvēlas.

Pirmās receptes jau ir saceptas un gaida jūsu eksperimentus un komentārus.

Mani šībrīža favorīti ir siltie liellopu gaļas salāti un ļoti garšīgā marinētā cūkgaļa.

3 domas par “lolitasvirtuve.lv”

  1. Es gan iebistu, jo, cik zinu, tieši bērni ir tie, kas izvēlas savus vecākus nevis otrādi :). Jancim ir paveicies un arī otrādi ir superīga veiksme! Lai garšīgi ēdieni un slaidi augumi turpmāk!

  2. Lūk par šiem abiem apgalvojumiem es piekrītu pilnībā. Jānis Džimmijs Bižāns ir superīgs. Un par slaidumu Lolita ar saviem eksperimentiem mūsu ģimenē rūpējas visnotaļ.

Komentāri ir slēgti.