Jaunumi no Yahoo un Adobe

Kā šausmīgs pārsteigums visiem pēkšņi uz galvas uzgāzās ziņa par to, ka Adobe, sadarbībā ar Yahoo, beta testēšanas režīmā sāk piedāvāt jaunu iespēju nopelnīt PDF publicistiem — reklāmas PDF failos.

Es nevaru saprast, kāpēc kādam tas šķiet tik ļoti šausmīgi? Vai tiešām labāk ir tā, kā ir tagad — kad reklāmas teksti ir aptuveni 30% no katras otrās grāmatas satura? Es ar lielāko prieku lasītu trīs reizes īsākus tekstus, zinot to, ka visa reklāma tiek iebāzta blakus slejā, kuru, visticamāk, es varēšu, kā minimums, novākt, atverot dokumentu.

Otra, priecīgāka ziņa — lai ievietotu reklāmas PDF dokumentos, ir jāreģistrējās speciālā Yahoo mājaslapā. Tātad — ir vēl jāpakustina savi pirksti un jātērē laiks, lai varētu kaut ko pareklamēt. Līdz ar to, vismaz pagaidām, noteikti kāda daļa no potenciālajiem reklāmistiem atkrīt.

Treškārt — pašlaik uz apstrādi ir nosūtīts mans PDF fails, kurā es vēlētos redzēt reklāmu.  PDF ir latviski rakstīts kurss par Text Wrap lietošanu iekš InDesign CS2. Redzēsim, ko Yahoo un Adobe teiks par latviskajiem tekstiem.

Komentārs par “Jaunumi no Yahoo un Adobe”

  1. es nupat iekšēji iekliedzos “ES ZINĀJU!” :D
    šodien biju viņu lapā un skatījos šo un to un uzdūros tam ka viņiem redz esot del.icio.us konts un, ka Adobe bookmakojot labās lapas savā īpašajā del.icio.us kontā, lol, un es domāju “what on earth…!?” nu tagad skaidrs… Tas būtu tāds klišejisks jautājums, bet diez vai viņu sadarbība sākās pēc Microsoft bida pirkt Yahoo!…? …jo tas Silverlight tomēr ir milzīgs konkurents flasham…

Komentāri ir slēgti.